mikpritje dhe Urime per Kurban Bajramin
16 Shtator, 2016
Ngushellime per ndarjen nga jeta te Kryetarit te Nderit të KMSH-së, Haxhi Selim Muça
19 Shtator, 2016

TRAINIM I PERBASHKET

Kordinatori i qëndres ndërfetare Sokol Lulgjuraj se bashku me përfaqesuesin e Komunitetit Mysliman Ergys Muzhaqi sot në nje trajnim të perbashkët në Tiranë mbi mundesite e aplikimit prane EU per projekte ne lidhje me shmangien e ekstremizmit te dhunshem dhe radikalizmit fetar ne rajonin e ballkanit perendimor i organizuar nga TACSO.

Image may contain: 10 people , people smiling , table and indoor